Pre firmy pre firmy
pre domácnosti Pre domácnosti
infolinka: +421 2 3300 4000 | email: office@radiolan.sk | Webm@il | Privátna zónaprihlásenie
RadioLAN
na vlnách komunikácie ))

Dokumenty a tarify

Internet pre domácnosti a firmy

 

Telefonovanie domácnosti:

Telefonovanie firmy:

 

Predaj PC:

Na stiahnutie

Novinky
Od stredy 18.5. máme sieť v pôvodnom stave. Takmer všetky klientské zariadenia sú dostupné. V tomto čase intenzívne riešime posledné desiatky problémov u klientov, ktorým nejde služba. Tieto problémy už však väčšinou priamo nesúvisia s vírusom klientských zariadení. Vírus sme naplno zlvádli v priebehu pondelka, odkedy sa všetky postihnuté zariadenia opakovane odvírovali a ich počet exponenciálne klesal. Najviac práce a času zabralo opätovné získavanie zariadení, ktoré vplyvom vyresetovania do továrenských nastavení celkom zmizli zo siete. Tieto problémy sme riešili od nedele do stredy, pričom približne 1/10 návštevou u klientov a zvyšných 9/10 časovo pomerne náročnou konfiguráciou na diaľku. Celú situáciu komplikovali aj stovky bludných zariadení iných operátorov, ktoré spomalovali prácu. Takýcho nedostupných klientov bolo približne 1200 z celkového počtu cca 15 tisíc. Náš tím pracoval na odstraňovaní problému nepretržite bez prestávky od soboty minulého týždňa. Celkovo ho priamo riešilo viac ako 30 technikov. Administratívne sme sa snažili postupne vybavovať cez 2500 s vírusom súvisejúcich telefonátov a správ. Vírus v našej sieti zapríčinil dlhšiu nedostupnosť najmä časti domácich služieb bez SLA, čím spôsobil veľké škody zákazníkom, aj nám. Vo svete bolo napadnuté obrovské množstvo zariadení. Preto si myslíme, že útok nebol namierený priamo na poskytovateľov, ale za účelom poškodiť výrobcu koncových zariadení.
21. February 2016

Spolu so zrýchlením stávajúcich programov sme spustili celkom novú ponuku. Skvelé programy Doma S, M, L a XL si môžete objednať už od 4,90,- mesačne a surfovať až rýchlosťou 26 Mb.

21. February 2016

Od 20.2.2016 sme pre Vás pripravili navýšnie rýchlosti programov Light, Easy, Medium a Ultra. Teraz surfujete až o skvelých 40% rýchlejšie.

20. February 2016

Neustále rozširujeme pokrytie a preto aby sme k Vám boli bližšie otvárame aj nové pobočky. K Myjavskej sme pridali Dunajskú Stredu a Trenčín. Pripravujeme aj pobočku v Trnave, ktorú plánujeme otvoriť v marci. Tešíme sa na Vašu návštevu.

16. February 2016
archív
Infolinkai
phone  02 / 3300 4000
email  office@radiolan.sk
Nahlasovanie porúch / tech. podpora
phone  02 / 3300 4111
email   radiolan podpora