INTERNET TV TELEFONOVANIE
 
FIRMY
TECHNICKÁ PODPORA
02/3300 4111
podpora@radiolan.sk

Buďme zodpovední - komunikujme spolu elektronicky

Najcennejšie aktívum, ktoré každá firma má, sú ľudia. Aby sme ochránili našich zamestnancov i vás našich zákazníkov, prijali sme viacero opatrení. Minimalizovali sme prácu v kanceláriách na niekoľko dní v týždni a väčšina našich zamestnancov  pracuje z domu.

S ohľadom na zdravie nás všetkých vám odporúčame prednostne využiť elektronickú formu komunikácie s našou spoločnosťou. Okrem toho, že je to v tejto mimoriadnej situácii bezpečnejšie, je to aj pohodlné a  šetríte tak svoj čas. Naša zákaznícka linka
02/3300 4000 je vám plne k dispozícii a naše kolegyne z obchodného a fakturačného oddelenia vám ochotne poradia a zodpovedajú všetky vaše otázky. Okrem toho nás môžete kontaktovať aj emailom na office@radiolan.sk alebo faktury@radiolan.sk a prostredníctvom live chatu na našej webovej stránke www.radiolan.sk. Obchodné a fakturačné oddelenie je tu pre vás v obvyklých časoch v pondelok až štvrtok medzi 8:00 a 17:00 a v piatok od 8:00 do 15:00.

Ak je to naozaj nevyhnutné (platby v hotovosti, prevzatie a vrátenie zariadení a podobne), môžete nás navštíviť aj osobne, ale v upravených otváracích hodinách. Tie sú pre jednotlivé pobočky rôzne. Aktuálne otváracie hodiny si pred návštevou prosíme overte na našej webovej stránke www.radiolan.sk.