RadioLAN
INTERNET TV TELEFONOVANIE

FIRMY
TECHNICKÁ PODPORA
02/3300 4111
podpora@radiolan.sk
ZÁKAZNÍCKA LINKA
02/3300 4000
office@radiolan.sk

Servisný technik/Montážny technik/Technik údržby

Pozícia: Servisný technik / Montážny technik / Technik údržby

Pracovná oblasť: Informačné technológie/Telekomunikácie

Miesto výkonu práce

  • Pobočka Bratislava: Bratislava-Záhorská Bystrica,Čsl. tankistov 1/A
  • Pobočka Myjava: Hurbanova 664/20
  • Pobočka Dunajská Streda: Námestie Ármina Vambéryho 55/14
  • Pobočka Senica: Senica, Hviezdoslavova 473/32
  • Pobočka Trenčín: Trenčín-Zlatovce, Zlatovská 22

Druh pracovného pomeru: živnosť, plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat: 850€ (do 1200€ finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Servis / montáž služieb (Internet, TV a VOIP)
  • Monitorovanie zariadení (služieb) pomocou systému
  • Konfigurácia zariadení (Ubiquiti, Mikrotik...)
  • Inštalácia rádiových spojov, antén a satelitov
  • Práca na výstavbe a údržbe telekomunikačných vysielačov
  • Organizovanie a vykonávanie pravidelných aj preventívnych servisných úkonov pre vysielače

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v mladom a dynamickom kolektívee
  • Príležitosť vzdelávať sa a rásť
  • Odborné školenia
  • Firemný notebook
  • Firemný mobilný telefón
  • Pracovný odev a pomôcky
  • Príplatky za prácu nadčas, v noci, cez víkend alebo štátny sviatok

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. Stupňa
  • Vysokoškolské III. Stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Outlook - základy
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Windows - základy

Počítačové znalosti - administrátor

  • Administrácia LAN/WAN – základy

Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Stredoškolské vzdelanie, technický odbor výhodou
  • Samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
  • Motivácia učiť sa stále niečo nové
  • Fyzická zdatnosť a chuť pracovať
  • Vhodné aj pre absolventov bez praxe

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu.

Kontakt

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.